Pokud máte chuť na výběrovou kávu a jste z Třince, najdete nás na Palackého 397 v Třinci.

Sproud Original hrachový nápoj

Značka: Sproud
95 Kč
Skladem

Rostlinný nápoj z hráškového proteinu. Bez laktózy, bez lepku a bez sóji. Plný vitamínů B12, B2 a D2.

Objem: 1000ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baristická edice rostlinného nápoje z hrachového proteinu. Nápoj s minimální uhlíkovou stopou, nízkým obsahem cukru. Také je zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a vitamínů. Použijte pro latte art nebo jen nalijte do uvařené kávy či čaje.

  • nízký obsah cukru, vegan
  • napěnitelné
  • vysoký obsah bílkovin
  • bez alergenů, pokud nejste alergičtí na hrách :) 
  • obohaceno o vápník
  • zdroj riboflavinu, vitamínu D a vitamínu B12

LEPŠÍ PRO VÁS
Sproud Barista je certifikován společností Sugarwise pro svůj nízký obsah cukru. Je také zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Neobsahuje ořechy, lepek, laktózu ani sóju a je obohacen o vitamíny D a B12, riboflavin a také vápník pro podporu rostlinného životního stylu.

LEPŠÍ PRO VAŠI KÁVU
Sproud Barista je vytvořen speciálně tak, aby neměnil chuťový profil vaší kávy, takže stále budete moci ochutnat čokoládové arabiky nebo hořké robusty. Hedvábná textura se napařuje bez štěpení a vytváří dlouhotrvající mikropěnu – ideální pro latte art. Nebo jej můžete nalít přímo do své filtrované kávy, americano nebo ledového latte. Stejně tak se ale klidně dá využít i v kuchyni na pečení nebo vaše oblíbené snídaně!

LEPŠÍ PRO PLANETU
Žlutý hrách nespotřebovává pouze méně vody, energie a půdy než mléčné výrobky, oves, mandle a sója. Také fixuje dusík ze vzduchu, aby byla půda úrodnější a tím napomáhá regeneraci zemědělské půdy.

Složení: Voda, řepkový olej, hrachový protein (2,5%), agávový sirup, regulátor kyselosti (fosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenaté,  ovesný olej bez lepku, sůl, vitamén D3 (cholekalciferol), B2 (riboflavin) a B12 (kobalamin).

Výživová hodnota (na 100 ml):
Energetická hodnota: 170kJ/40kcal
Tuky: 2,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g)
Sacharidy: 2 g (z toho cukry 1,8 g)
Bílkoviny: 2,1 g
Sůl: 0,05 g
Vitamín D: 1,0 μg (20 % RDA)
Riboflavin: 0,21 mg (15 % RDA)
Vitamín B12: 0,38 μg (15 % RDA)
Vápník: 120 mg (15 % RDA)

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě do +8 °C a spotřebujte do 7 dnů. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.