Sproud Čokoládový nápoj

Vyprodáno

Čokoládový nápoj z hráškového proteinu. Bez laktózy, bez lepku a bez sóji. Plný vitamínů B12, B2 a D2.

Objem: 1000ml

95,00 Kč
cena včetně DPH

Složení:
voda, cukr, řepkový olej, hrachový protein 1,9%, kakao 1%, přírodní aroma, agávový sirup, uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenaté, bezlepkový ovesný olej, sůl, vitamin D3 (cholekalciferol), B2 (riboflavin), B12 (kobalamin).

Detailní popis produktu

SPROUD Čokoládový nápoj 1000ml

Představujeme Sproud Chocolate -získejte svou sladkou odměnu s méně než 5 g cukru. Použijte Sproud Chocolate na smoothies, horkou čokoládu, ovesné vločky – nebo ji vypijte přímo z krabice.

Máte rádi sladké? Sproud Chocolate je veganský čokoládový nápoj, který chutná úžasně zahřátý i studený. Má o 35% méně cukru než jiné rostlinné čokoládové nápoje. To znamená, že si Sproud Chocolate můžete vychutnat kdykoli budete chtít! Nenechte si ho ujít!

LEPŠÍ PRO VÁS
Sproud Barista je certifikován společností Sugarwise s nízkým obsahem cukru a je zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Neobsahuje ořechy, lepek, laktózu ani sóju a je obohacen o vitamíny D a B12, riboflavin a také vápník pro podporu rostlinného životního stylu.

LEPŠÍ PRO VAŠI KÁVU
Sproud Chocolate je samozřejmě skvělý na přípravu různých nápojů. Můžete si také oživit smoothies nebo proměnit i dospělácké cereálie v něco, co vám připomíná dětství. Pouze bez velkého množství cukru.

LEPŠÍ PRO PLANETU
Žlutý hrách nespotřebovává pouze méně vody, energie a půdy než mléčné výrobky, oves, mandle a sója. Také fixuje dusík ze vzduchu, aby byla půda úrodnější a napomáhají regeneraci zemědělské půdy.

Psst... zkuste si tento nápoj ohřát a vychutnejte si ji před krbem. Doplňte jej veganskou šlehačkou pro maximální zážitek!

Složení: Voda, cukr, řepkový olej, hrachový protein 1,9%, kakao 1%, přírodní aroma, agávový sirup, uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenaté, bezlepkový ovesný olej, sůl, vitamin D3 (cholekalciferol), B2 (riboflavin), B12 (kobalamin).

Výživová hodnota (na 100 ml):
Energetická hodnota 205kJ/49kcal
Tuky 2,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g)
Sacharidy 5,3 g (z toho cukry 4,8 g)
Bílkoviny 1,8g
Sůl 0,1 g
Vitamín D 1,0 μg (20 % RDA)
Riboflavin 0,21 mg (15 % RDA)
Vitamín B12 0,38 μg (15 % RDA)
Vápník 120 mg (15 % RDA)

Minimální trvanlivost do: viz vrchní strana obalu.

O značce Sproud:

Sproud je skupina podnikatelů se sídlem v Malmö na jihu Švédska, progresivním městem, kde začíná mnoho trendů v oblasti výživy, zdraví a životního stylu. Mají společnou vášeň pro inovativní ekologicky šetrné jídlo a pití. Společnost byla založena v roce 2018 a od té doby se rozšířila do několika zemí po celém světě, včetně Spojeného království, Spojených států, Kanady a Austrálie.

V době velkých výzev věří, že součástí řešení jsou "lepší produkty". Snaží se vyrábět potraviny a proteiny, které jsou výživné, zdravé a chutné.

Ambicí společnosti Sproud, bylo vytvořit produkty založené na udržitelném zdroji proteinů. Výsledkem byl Sproud. Cílem je vytvářet produkty, které jsou dobré pro nás a pro planetu - a které spojují lidi.

Všechny produkty Sproudu jsou veganské, bez lepku a sóji, takže jsou vhodné pro širokou škálu dietních požadavků. Jejich vlajkovou lodí je Sproud Hrachový nápoj, který se vyrábí ze žlutého hrachu a je obohaceno o vitamíny a minerály. Tento nápoj má krémovou texturu a neutrální chuť, díky čemuž je všestrannou přísadou při vaření a pečení.