Pokud máte chuť na výběrovou kávu a jste z Třince, najdete nás na Palackého 397 v Třinci.

Bialetti Venus 4tz

950 Kč
Skladem (1 ks)

K přípravě pravého italského espressa vám stačí tato konvička, dobrá káva a pár minut!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Bialetti Venus 4tz používal k vaření 4 šálků espressa najednou (cca 50 ml každý). Celková kapacita je 200 ml.

K přípravě pravého italského espressa vám stačí tato konvička, dobrá káva a pár minut!

• Design:
Díky svému aerodynamickému tvaru a originálnímu designu je Bialetti Venus skvělou ozdobou každé kuchyně. Tento úžasný vzhled se snoubí s funkčností. Toto zařízení je vyrobeno z leštěné nerezové oceli s černou plastovou rukojetí. Nerezová ocel má menší vliv na chuť kávy než hliník a ergonomický tvar rukojeti umožňuje pohodlné nalévání připraveného espressa.

• Použití:
Bialetti Venus je vhodný pro plynové, elektrické a indukční varné desky (velikost 4 tz a více). Umístěte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla.
Kávovou konvici umyjte ručně, bez čisticích prostředků. Nevhodné do myčky nádobí. Při výběru velikosti vašeho kávovaru mějte na paměti, že pokaždé, když potřebujete připravit množství kávy stanovené výrobcem.

• Jak moka funguje?
Kávovar se skládá z horní utěsněné nádrže, filtru a spodní nádrže. Do filtru vložte mletou kávu, nalijte vodu do spodní nádržky pod úroveň pojistného ventilu a připojte všechny prvky. Kávovou konvici postavte na sporák a počkejte několik minut. Horká voda se pohybuje do horní nádrže a protéká mletými fazolemi. Vaše lahodné a aromatické espresso je připraveno!

ZNAČKA: Bialetti
BARVA: stříbrná
MATERIÁL: ocel
POČET ESPRES: 4
INDUKCE: Ne
KAPACITA: 200 ml
VÝŠKA: 17,5 cm
PRŮMĚR: 9,5 cm